71 336 60 85 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polish English German

Ściany i stropy - Wrocław


BETARD

Przejdź do strony www

Głównym celem firmy jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych przeznaczonych do budowy domu - od fundamentu aż po dach. Bloczki betonowe, stropy, nadproża, elementy małej architektury.

betard

betard

WIENERBERGER

Przejdź do strony www

W ofercie znajdą Państwo kompletne systemy do budowy ciepłego i bezpiecznego domu. Cegły Porotherm zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną i skuteczną ochronę przed hałasem. Oferowane pustaki, stropy oraz nadproża charakteryzują się również wysoką trwałością, wytrzymałością, są też odporne na ogień i wysokie temperatury.

wienerberger

weinerberger

YTONG – SILKA

Przejdź do strony www

Xella Polska Sp. z o.o. oferuje polskim klientom szeroką gamę produktów niezbędnych do systemu białego budowania. Produkuje materiały ścienne dla budownictwa ogólnego, w szczególności koncentrując się na budownictwie mieszkaniowym. Xella jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie.

xella

ytong

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

Szybki kontakt

Adres: ul. Ziębicka 32, 50-507 Wrocław

Telefon: (71) 336-60-85

Fax: (71) 367-95-61

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 7.00 - 18.00
sob. 8.00 - 14.00

Ostatnie aktualności

Jesteśmy na Allegro

allegro

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje.