71 336 60 85 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polish English German

Klinkier i bruki - Wrocław


TERCA

Przejdź do strony www

Cegła klinkierowa Terca oferuje szeroki wybór kolorów i faktur. Klinkier umożliwia dostosowanie elewacji domu nie tylko do krajobrazu naturalnego, ale również do indywidualnych potrzeb użytkowników. Oferowana przez Wienebergera cegła klinkierowa charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne. Atrakcyjne kolory i faktury klinkieru Terca umożliwiają realizację nawet najbardziej nietypowych projektów wykończeniowych.

terca

terca

CRH

Przejdź do strony www

Cegły klinkierowe to doskonały materiał na trwałe i eleganckie wykończenie elewacji budynku. Tam gdzie nie można zastosować cegły, dobrym rozwiązaniem sa płytki klinkierowe. Niezwykle trwały i nie tracacy kuloru bruk klinkierowy jest świetnym materiałem na podjazdach czy tarasach.

crh

crh

PRZYSUCHA

Przejdź do strony www

W ofercie można znaleźć kompleksowe rozwiązania dla budynków w każdym stylu, począwszy od płytek elewacyjnych o bogatej kolorystyce, poprzez systemy schodowe i parapety, na elementach małej architektury kończąc, w której skład wchodzą m.in. daszki czy kształtki ogrodzeniowe.

przysucha

przysucha

CERRAD

Przejdź do strony www

Firma zajmuje się produkcją mrozoodpornych płytek klinkierowych i kamieni elewacyjnych formowanych na sucho i głęboko spiekanych.

cerrad

cerrad

LODE

Przejdź do strony www

LODE Premium- cegły klinkierowe oraz uzupełniające elementy elewacyjne produkcji polskiej a także wybrane elementy produkcji łotewskiej.

lode

lode

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

Szybki kontakt

Adres: ul. Ziębicka 32, 50-507 Wrocław

Telefon: (71) 336-60-85

Fax: (71) 367-95-61

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 7.00 - 18.00
sob. 8.00 - 14.00

Ostatnie aktualności

Jesteśmy na Allegro

allegro

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje.