71 336 60 85 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polish English German

Docieplenia i izolacje - Wrocław


AUSTROTHERM

Przejdź do strony www

Styropian dla wymagających! Austrotherm jest producentem najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa: styropianu (EPS), polistyrenu ekstrudowanego (XPS), płyt podłogowych (PADLAP). Od lat gwarantuje dokładność i stabilność wymiarów, równość kątów, doskonałą spoistość i jednorodność materiału.

austrotherm

austrotherm

JUSTYR

Przejdź do strony www

Tani, lekki i odporny na wodę to główne cechy styropianu. Posiada również świetne właściwości termoizolacyjne i to właśnie czyni go najpopularniejszym materiałem do ocieplenia domu.

justyr

justyr

THERMO ORGANICA

Przejdź do strony www

Thermo Organika to lider technologii ociepleń na krajowym rynku. Jest jedynym podmiotem uprawnionym do produkowania i wprowadzania do obrotu styropianu w kropki. Firma jest największym producentem płyt styropianowych w Polsce. Jest także dostawcą kompletnych systemów ociepleniowych, czyli wszystkich niezbędnych materiałów służących do wykonania izolacji termicznej budynków od fundamentów aż po dach.

termo organika

thermo organika

CLIMOWOOL

Przejdź do strony www

Climowool jest rozpoznawanym na całym świecie producentem mat oraz płyt z mineralnej wełny szklanej o wysokich właściwościach izolacyjnych. W naszej ofercie znajduje się pełny asortyment tego producenta.

climowool

climowool

ISOVER

Przejdź do strony www

Marka ISOVER, której produkty izolacyjne znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery, angażuje się w liczne działania uświadamiające istotę energooszczędności i propagujące ekologiczne zarządzanie domem. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów tego producenta, a w niej: wełna szklana i skalna, folie izolacyjne itp.

isover

isover

ICOPAL

Przejdź do strony www

W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment izolacji producenta ICOPAL, jak: papy, płyty dachowe, masy kauczukowo-bitumiczne, lakiery żywiczno-kauczukowe, folie dachowe i inne.

icopal

icopal

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

Szybki kontakt

Adres: ul. Ziębicka 32, 50-507 Wrocław

Telefon: (71) 336-60-85

Fax: (71) 367-95-61

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 7.00 - 18.00
sob. 8.00 - 14.00

Ostatnie aktualności

Jesteśmy na Allegro

allegro

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje.