71 336 60 85 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polish English German

Chemia budowlana - Wrocław


ALPOL

Przejdź do strony www

Grupa ALPOL jest producentem wysokiej jakości produktów chemii budowlanej. Zaprawy murarskie, spoiny, silikony, posadzki, kleje, farby, grunty, hydroizolacje, gipsy, gładzie, tylnki. Wszystkie te produkty znane są na rynku ze swoich innowacyjnych rozwiązań i sposobu działania.

alpol

alpol

BAUMIT

Przejdź do strony www

Znany na prawie całym świecie producent profesjonalnej chemii byudowlanej. Systemy podłogowe, produkty do układania płytek i systemy ociepleń, to tylko skrawek pełnej oferty jaką dysponuje firma BAUMIT.

baumit

baumit

MAPEI

Przejdź do strony www

Światowy lider w produkcji klejów i produktów chemicznych dla budownictwa. Kleje do glazury, fugi, silikony i hydroizolacje.

mapei

mapei

EMULBIT

Przejdź do strony www

Marka Emulbit funkcjonuje na rynku materiałów budowlanych od 1992 roku. Firma kojarzona jest przede wszystkim w odniesieniu do produktów wodorozcieńczalnych - Emulbit EKO. Zajmuje sę również produkcją materiałów bitumicznych, polimerowych i dodatków do betonów.

emulbit

emulbit

SOUDAL

Przejdź do strony www

Soudal jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej.

soudal

soudal

NIDA GIPS - SINIAT

Przejdź do strony www

Siniat to systemy płyt gipsowych renomowanego producenta, firmy LAFARGE. W ofercie posiadamy pełny asortyment płyt NIDA- SINIAT wraz z profilami oraz akcesoriami do ich montażu.

siniat

nida

KNAUF

Przejdź do strony www

KNAUF oferuje wysokiej jakości produkty i sprawdzone systemy budowlane: systemy suchej zabudowy, systemy podłogowe, systemy tynkarskie i fasadowe. W ofercie posiadamy szeroką gamę płyt gipsowych i akcesoria do ich montażu tego producenta.

knauf

knauf

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

Szybki kontakt

Adres: ul. Ziębicka 32, 50-507 Wrocław

Telefon: (71) 336-60-85

Fax: (71) 367-95-61

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 7.00 - 18.00
sob. 8.00 - 14.00

Ostatnie aktualności

Jesteśmy na Allegro

allegro

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje.