71 336 60 85 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polish English German

Najczęściej zadawane pytania


Postaramy się odpowiedzieć Państwu na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, to prosimy o ich zadanie poprzez e-maila. Jeśli jakieś pytanie pojawi się kilkakrotnie od razu rozbudujemy ten dział o dodatkowe odpowiedzi. Wspólnie udoskonalmy obsługę Klienta w naszej firmie.

 

Tak, wszystkie materiały budowlane z naszej oferty posiadają stosowne dopuszczenia oraz oznakowanie.
Oczywiście! Nasi przedstawiciele są do Państwa dyspozycji i chętnie odwiedzą Państwa budowę.
Tak, przyjmujemy zamówienia w formie telefonicznej i mailowej. To teraz najszybszy i najwygodniejszy sposób komunikacji nawet w budownictwie.
Dla sprawnego funkcjonowania Państwa budowy istnieje możliwość ustalenia niewielkiego kredytu kupieckiego, po spełnieniu kilku podstawowych warunków. Szczegóły przekaże handlowiec.
Wysokość zaliczki uzależniona jest od rodzaju towaru i najczęściej wynosi 20-30%.
Tak. Wszelkie wzorniki jakie mogą być pomocne przy wyborze materiałów są do wypożyczenia. Za wzorniki większej wartości pobierana jest kaucja zwrotna.
Pomagamy w doborze technologii oraz niezbędnych materiałów. Klient który zdecydował się na zakup może liczyć na pełne wsparcie przy przeliczaniu oraz sprawdzaniu ilości materiałów wg projektu. Decyzja o zakupie powinna być skonsultowana z Państwa wykonawcą.
Klienci uzyskują u nas rabaty na zakupy albo na podstawie umowy o współpracy , albo dokonując systematycznych zakupów.
 Towar można zdeponować u nas na naszym składzie i odebrać zgodnie z zapotrzebowaniem. Prosimy taki zamiar zgłosić u sprzedawcy.
Tak, dysponujemy samochodami ciężarowymi z możliwością rozładunku HDS. Koszt transportu zależy od odległości oraz ilości zamówionego towaru. Jednak w przypadku dużych zamówień, może okazać się, że dostawa będzie gratis!

Masz dodatkowe pytania?

question mark

Napisz do nas

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

Szybki kontakt

Adres: ul. Ziębicka 32, 50-507 Wrocław

Telefon: (71) 336-60-85

Fax: (71) 367-95-61

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 7.00 - 18.00
sob. 8.00 - 14.00

Ostatnie aktualności

Jesteśmy na Allegro

allegro

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje.